Metody płatności


Przedpłata przelewem bankowym

Przedpłata przelewem bankowym - prosto i wygodnie
Jeśli jako metodę płatności wybierzesz przedpłatę przelewem bankowym, po złożeniu zamówienia otrzymasz wiadomość e-mail zawierającą wszystkie istotne informacje. W  wiadomości prześlemy Ci wszystkie informacje niezbędne do dokonania przelewu. Proszę przelać należną sumę w ciągu 5 dni na następujące konto bankowe:

Odbiorca: HQRS Sp. z o.o.
Bank: Alior Bank
Nr rachunku bankowego: 79 2490 0005 0000 4600 7335
IBAN: PL7924900005000046007335
BIC: ALBPPLPW
W tytule przelewu proszę podać numer zamówienia. Dla każdego nowego zamówienia należy dokonać nowego przelewu.
Realizacja zamówienia rozpocznie się natychmiast po wpłynięciu płatności na nasze konto.

Płatność za pobraniem

Wybierając sposób płatności za pobraniem, za zamówione towary zapłacisz przy odbiorze przesyłki.
W przypadku zwrotu towarów, kwota zostanie zwrócona przelewem na konto. Numer konta bankowego należy podać na formularzu zwrotnym.

Płatność kartą kredytową

Sklep internetowy doCzyścić.pl akceptuje karty kredytowe:

  • Visa
  • Visa Electron
  • MasterCard
  • MasterCard Electronic
  • Maestro

Twoje konto karty kredytowej zostanie obciążone dopiero po wysłaniu towaru. Do czasu wydania zamówienia kwota rachunku zostanie tylko zarezerwowana, proces ten nazywa się także autoryzacją. 

W przypadku odesłania towaru, bezpośrednio po zaksięgowaniu zwrotu w naszym centrum logistycznym, zwrócimy kwotę zakupu na konto Twojej karty kredytowej. 
Należy zwrócić uwagę, że czas zapisania kwoty na dobro konta karty kredytowej lub konta bankowego zależy od instytucji kredytowej i podlega umowie zawartej przez Ciebie z tymi instytucjami. Więcej informacji może udzielić Twoja instytucja kredytowa.

Oto ważne informacje na temat bezpieczeństwa:

W przypadku nieupoważnionego wykorzystania karty kredytowej istnieje możliwość złożenia reklamacji w Twoim banku.

Aby dodatkowo zabezpieczyć transakcje internetowe, wymagamy podania numeru kontrolnego, umieszczonego na karcie kredytowej (numer CVC2 lub CVV2). Numery te nie są zapisane na pasku magnetycznym Twojej karty i nie są zarejestrowane podczas potwierdzenia płatności. W przypadku kart Visa i MasterCard trzycyfrowy numer kontrolny znajduje się po prawej stronie na pasku podpisu.

Płatność realizowana jest za pośrednictwem systemu płatności online BlueMedia 

Płatność online - Płatność w systemie Blue Media

Blue Media to pakiet narzędzi płatniczych oraz instrumentów bankowych do efektywnej obsługi transakcji. Ta metoda płatności pozwoli Ci szybko i bezpiecznie regulować należności za zakupy w sklepie internetowym doCzyścić.pl

Bezpieczeństwo: Wszystkie informacje, które podajesz na stronach serwisu, są szyfrowane, a tym samym chronione przed dostępem i odczytaniem przez osoby niepowołane.

Prostota: W ciągu paru minut, za pomocą kilku kliknięć, możesz przekazać dowolną kwotę na konto sklepu internetowego. Wybierasz sposób zapłaty dopasowany do Twoich potrzeb.

Szybkość: Najszybciej zapłacisz, jeśli wybierzesz jeden z e-przelewów. Przeniesiemy Cię prosto do Twojego banku, gdzie zlecisz wpłatę on-line. Jeśli wybierzesz pozostałe przelewy, przygotujemy dla Ciebie niezbędne dane i pokażemy jak zapłacić.


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl